Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adis

Është emri yt Adis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adisa, Atis, Aadje, Atik, Addis, Adok, Adag, Atticus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atika, Adaja, Adjoa, Adje, Atthis, Atas, Aidoios, Attica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirlinda
Facebook:

+/- 5640 Adis's në Facebook. Pozicioni #9301
Kategoritë: - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AdisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adis? Voto për emrin tënd