Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Atis

Është emri yt Atis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adisa, Adis, Aadje, Atik, Addis, Adok, Adag, Atticus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atika, Adaja, Adjoa, Adje, Atthis, Atas, Aidoios, Attica
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rrezarta, Valentina
Facebook:

+/- 715 Atis's në Facebook. Pozicioni #43753
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Atis


Atis 2016-03-29
Deshta te di domethanjen e emrit Atis

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Atis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Atis? Voto për emrin tënd