Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentina

Është emri yt Valentina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valentinus
Variante:Валентина, Valentyna
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentin, Valentino, Valentyn, Volentine, Valentein, Valentine, Valentín
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valentine, Valentine
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Bukuroshe
Emrat e vëllezërve:Vilson, Fatjon, Valmir, Gioonaton
Emrat e motrave:Erza, Anjeza, Aleksandra, Romina, Adelina, Kaltrina, Atis, Ezmire, Erlida, Suarda, Albina, Edona, Adriana, Mirela
Facebook:

+/- 54945 Valentina's në Facebook. Pozicioni #1536
Kategoritë: - Emrat me 9 shkronja - Top 100 rumun emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 slloven emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 spanjisht emrat - Emrat e Amerikës Latine
Komente nga Valentina


Valentina ( 19 vjeç) 2016-04-19
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentina? Voto për emrin tënd