Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentine

Është emri yt Valentine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentin, Valentino, Valentyn, Volentine, Valentein, Valentín
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valentina, Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valena Taianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19895 Valentine's në Facebook. Pozicioni #3400
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga ValentinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentine? Voto për emrin tënd