Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentin

Është emri yt Valentin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentino, Valentyn, Volentine, Valentein, Valentine, Valentín
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valentina, Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valena Taianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Vali
Emrat e vëllezërve:Emanuel
Emrat e motrave:Anita, Ambra, Elsa, Antoneta
Facebook:

+/- 22790 Valentin's në Facebook. Pozicioni #3066
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 8 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga ValentinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentin? Voto për emrin tënd