Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentino

Është emri yt Valentino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentin, Valentyn, Volentine, Valentein, Valentine, Valentín
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valentina, Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valentine
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15060 Valentino's në Facebook. Pozicioni #4262
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga ValentinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentino? Voto për emrin tënd