Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentyn

Është emri yt Valentyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentin, Valentino, Volentine, Valentein, Valentine, Valentín
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valentina, Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valentine
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Valentyn's në Facebook. Pozicioni #62702
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValentynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentyn? Voto për emrin tënd