Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emanuel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emanuel.
Është emri yt Emanuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Immanuel
Variante:Manuel, Manuela
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla, Enli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Valentin
Emrat e motrave:Emanuela, Mirdita, Davida, Katerina, Zoja, Laura, Aleksandra
Facebook:

+/- 37895 Emanuel's në Facebook. Pozicioni #2027
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 Swahilian emrat - Popullore rumun emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga Emanuel


Emanuel ( 4 vjeç) 2016-01-31
jo
Emanuel ( 4 vjeç) 2016-01-31
jo
Emanuel ( 10 vjeç) 2017-09-24
Eshte emri qe ju shfaq ne ender bashke me kuptimin mamit tim me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emanuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emanuel? Voto për emrin tënd