Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rodolf

Është emri yt Rodolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rudolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Rudolph, Rodolfo, Rudolf, Rodolphe, Rodulphe, Roedolf, Radolf, Rudolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudolpha
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Rodi, Dolf
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 865 Rodolf's në Facebook. Pozicioni #37916
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga RodolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodolf? Voto për emrin tënd