Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rudolph

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rudolph.
Është emri yt Rudolph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rudolf
Variante:Rodolfo
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodolf, Rodolfo, Rudolf, Rodolphe, Rodulphe, Roedolf, Radolf, Rudolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudolpha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11610 Rudolph's në Facebook. Pozicioni #5240
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga RudolphPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudolph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudolph? Voto për emrin tënd