Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radolf

Është emri yt Radolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ralf, Ralph
Djem me tinguj të ngjashëm:Rudolph, Rodolf, Rodolfo, Rudolf, Rodolphe, Rodulphe, Roedolf, Rudolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudolpha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Radolf's në Facebook. Pozicioni #576578
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RadolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radolf? Voto për emrin tënd