Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marinela

Është emri yt Marinela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maranello, Mrinala, Mrinali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marinel, Marianela, Marinella, Marianella, Marionella, Marinelle, Mrinal, Marnell
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Mari, Nela, Ela, Marina, Marinel, Mar
Emrat e vëllezërve:Mateo, Agustin, Gledioni, Dioni, Marko, Ildi, Tajson, Jurgen, Kristian
Emrat e motrave:Blerina, Brunilda, Elsa, Zeliko, Elsa Gjondedaj
Facebook:

+/- 4470 Marinela's në Facebook. Pozicioni #11124
Kategoritë: - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Marinela


Marinela ( 20 vjeç) 2015-12-29
Ne greqisht ela do te thote eja
emri marinela merr kuptimin eja mari
Marinela ( 14 vjeç) 2016-10-09
jo
Marinela ( 23 vjeç) 2016-12-31
I bukur
Marinela ( 19 vjeç) 2017-02-25
kuptimi???
Marinela ( 19 vjeç) 2017-02-25
kuptimi???
Marinela ( 30 vjeç) 2017-09-30
Kuptimi?
Marinela ( 30 vjeç) 2017-09-30
Kuptimi?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marinela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marinela? Voto për emrin tënd