Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlina

Është emri yt Erlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Erlijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlon, Erlan, Earlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlin, Earlina, Earline, Earlene, Eurolwyn, Eurlene, Erline, Erlene
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Balina, Linush, Lina, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Jetoni, Ariani
Emrat e motrave:Jo, Ilva
Facebook:

+/- 4535 Erlina's në Facebook. Pozicioni #11000
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga Erlina


Erlina ( 20 vjeç) 2020-11-18
Dua te di kuptimi e emrit Erlina
Erlina ( 17 vjeç) 2021-06-29
Poo emrin tem e duuaa shumm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlina? Voto për emrin tënd