Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlin

Është emri yt Erlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlon, Erlan, Earlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlina, Earlina, Earline, Earlene, Eurolwyn, Eurlene, Erline, Erlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Jo, Lini
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3740 Erlin's në Facebook. Pozicioni #12842
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Erlin


Erlin Esht Emer Per Djem Dhe Esht Emer Shiptar 2018-07-23
Erlin emer Shum i buker per djem, emer Shqiptar
Erlin ( 28 vjeç) 2018-07-23
Emri Erlin esht nje emer Shum i buker Dhe modern
Erlin ( 1 vjeç) 2018-07-23
Emri maj buker Viten 2018 Erlin
( emer Shum i buker per djem)
Erlin ( 15 vjeç) 2018-12-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlin? Voto për emrin tënd