Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erline

Është emri yt Erline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Erlijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlon, Erlan, Earlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlin, Erlina, Earlina, Earline, Earlene, Eurolwyn, Eurlene, Erlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1325 Erline's në Facebook. Pozicioni #27881
Kategoritë:Popullore francez emrat vajzë
Komente nga ErlinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erline? Voto për emrin tënd