Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilva

Është emri yt Ilva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilpo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilvy, Ilyfa, Ilvie, Iloveyou
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Il
Emrat e vëllezërve:Elton
Emrat e motrave:Vera, Elsa, Rezarta, Serjana, Erlina, Elsona
Facebook:

+/- 665 Ilva's në Facebook. Pozicioni #46003
Kategoritë: - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Ilva


Ilva ( 22 vjeç) 2016-07-21
nuk e di domethenien

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilva? Voto për emrin tënd