Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vera

Është emri yt Vera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Vira, Wera, Wjera, Verica
Djem me tinguj të ngjashëm:Ver, Vere, Veer, Viper, Viorea, Vibhor, Vavro, Varro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Var, Vir, Vyra, Vear, Vara, Viera, Vavara, Vira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 431 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 191 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 191 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 188 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 389 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 389 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ilva, Aria
Facebook:

+/- 99270 Vera's në Facebook. Pozicioni #953
Kategoritë: - Emrat rusë - Top 100 fund emrat - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Twente - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga VeraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vera? Voto për emrin tënd