Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aria.
Është emri yt Aria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea, Arrayah
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:-, Jo, Ari
Emrat e vëllezërve:Aurel, Istrefo, Besnik, Fatmir, Mem, Ramadan
Emrat e motrave:Vera, Zyhra, Aishe, Zoge, Ariana, Arita
Facebook:

+/- 13850 Aria's në Facebook. Pozicioni #4562
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat përfundon në A - Popullore fa emrat boy - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A
Komente nga Aria


Aria ( 2 vjeç) 2017-04-25
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aria? Voto për emrin tënd