Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Are

Është emri yt Are? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Arzina
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Ari, Arrio, Arryo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11050 Are's në Facebook. Pozicioni #5466
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga ArePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Are? Voto për emrin tënd


Është emri yt Are? Voto për emrin tënd