Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arya

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arya.
Është emri yt Arya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea, Arrayah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 134 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 104 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22915 Arya's në Facebook. Pozicioni #3055
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat e shkurtër - Popullore ta emrat boy - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore indonezian emrat boy - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga AryaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arya? Voto për emrin tënd