Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ario

Është emri yt Ario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:arrio
Djem me tinguj të ngjashëm:Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio, Arryo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3830 Ario's në Facebook. Pozicioni #12600
Kategoritë:Emrat Spanjisht - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ArioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ario? Voto për emrin tënd