Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurea.
Është emri yt Aurea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Arrayah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6710 Aurea's në Facebook. Pozicioni #8111
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AureaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurea? Voto për emrin tënd