Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arie

Është emri yt Arie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio, Arryo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32405 Arie's në Facebook. Pozicioni #2294
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arie? Voto për emrin tënd