Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ary

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ary.
Është emri yt Ary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Aryo, Are, Ari, Arrio, Arryo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aura, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14685 Ary's në Facebook. Pozicioni #4344
Kategoritë:
Komente nga AryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ary? Voto për emrin tënd