Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aura

Është emri yt Aura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ario, Ara, Arie, Ary, Aryo, Are, Ari, Arrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aria, Arya, Aira, Awura, Ayra, Aarya, Aurea, Arrayah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 143 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16075 Aura's në Facebook. Pozicioni #4045
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga AuraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aura? Voto për emrin tënd