Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Po

Është emri yt Po? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phú Hiệp, Phi Hải, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau
Vajza me tinguj të ngjashëm:Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap, Pa
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ersi, Marko, Lorik, Avdi, Renald, Leon
Emrat e motrave:Elda, Blinera, Brisilda, Loresa, Elona, Erisa, Fitore, Kasandra, Gerta, Ester, Erza, Eduina
Facebook:

+/- 6915 Po's në Facebook. Pozicioni #7927
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 2 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 2 shkronja
Komente nga PoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Po? Voto për emrin tënd


Është emri yt Po? Voto për emrin tënd