Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delfina

Është emri yt Delfina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Delfinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Delvin, Delfino, Dalvin, Delavan, Dolphin, Dalfon, Delevan, Delvon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delbine, Delfine, Delphine, Dolfine, Delphina, Delbin, Dalvan, Dolfina
Vlerësimi:
4/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Bleona
Facebook:

+/- 4015 Delfina's në Facebook. Pozicioni #12145
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DelfinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delfina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delfina? Voto për emrin tënd