Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delevan

Është emri yt Delevan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:delvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Delvin, Delfino, Dalvin, Delavan, Dolphin, Dalfon, Delvon, Dalphon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delfina, Delbine, Delfine, Delphine, Dolfine, Delphina, Delbin, Dalvan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Delevan's në Facebook. Pozicioni #824640
Kategoritë:
Komente nga DelevanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delevan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delevan? Voto për emrin tënd