Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delvin

Është emri yt Delvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delfino, Dalvin, Delavan, Dolphin, Dalfon, Delevan, Delvon, Dalphon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delfina, Delbine, Delfine, Delphine, Dolfine, Delphina, Delbin, Dalvan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5530 Delvin's në Facebook. Pozicioni #9458
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga DelvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delvin? Voto për emrin tënd