Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalvin

Është emri yt Dalvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delvin, Delfino, Delavan, Dolphin, Dalfon, Delevan, Delvon, Dalphon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delfina, Delbine, Delfine, Delphine, Dolfine, Delphina, Delbin, Dalvan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1550 Dalvin's në Facebook. Pozicioni #24834
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga DalvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalvin? Voto për emrin tënd