Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delvon

Është emri yt Delvon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delvin, Delfino, Dalvin, Delavan, Dolphin, Dalfon, Delevan, Dalphon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delfina, Delbine, Delfine, Delphine, Dolfine, Delphina, Delbin, Dalvan
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1070 Delvon's në Facebook. Pozicioni #32580
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DelvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delvon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delvon? Voto për emrin tënd