Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denis

Është emri yt Denis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dionysius
Variante:Nisa, Денис
Djem me tinguj të ngjashëm:Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo, Dominick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Dionisia, Denise, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Deni, Po, Nis, Den
Emrat e vëllezërve:Endrit, Dionis, Arnaldo, Dion, Adonis, Donik, Flogert, Jo, Emiljsn, Ferik, Arsim
Emrat e motrave:Diona, Jo, Gabriela, Verona, Donita, Denisa, Diellza, Maringlena, Mikela, Venera, Delfina, Sidorela, Desara, Lori, Migena, Doresa, Elsa, Brikena, Leona, Ajshe, Anjeza, Erjola, Enxhi, Emanuela, Daniela
Facebook:

+/- 108865 Denis's në Facebook. Pozicioni #887
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Emrat me 5 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy
Komente nga Denis


Denis ( 29 vjeç) 2018-01-30
Jo skam
Denis ( 31 vjeç) 2020-11-05
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denis? Voto për emrin tënd