Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Donita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Donita.
Është emri yt Donita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donat, Dante, Donato, Diamond, Donta, Dandi, Danty, Donte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamante, Diamanda, Deanda, Dannett, Denta, Donetta, Diantha, Dianda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Denis, Edmond
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8940 Donita's në Facebook. Pozicioni #6458
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Donita


Donita ( 22 vjeç) 2016-11-18
Jo skom
Donita ( 19 vjeç) 2017-07-27
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donita? Voto për emrin tënd