Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donte

Është emri yt Donte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Durante
Djem me tinguj të ngjashëm:Donat, Dante, Donato, Diamond, Donta, Dandi, Danty, Dantae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamante, Diamanda, Deanda, Dannett, Denta, Donetta, Diantha, Dianda
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18385 Donte's në Facebook. Pozicioni #3629
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga DontePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donte? Voto për emrin tënd