Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Durante

Është emri yt Durante? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Donte, Duran, Durand, Duranda
Djem me tinguj të ngjashëm:Durand, Diarmuid, Drummond, Dermid, Dermot, Durant, Diarmad, Diarmaid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorinda, Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Durante's në Facebook. Pozicioni #76380
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga DurantePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Durante? Voto për emrin tënd


Është emri yt Durante? Voto për emrin tënd