Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Durant

Është emri yt Durant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Durand, Diarmuid, Durante, Drummond, Dermid, Dermot, Diarmad, Diarmaid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorinda, Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 550 Durant's në Facebook. Pozicioni #52756
Kategoritë:
Komente nga DurantPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Durant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Durant? Voto për emrin tënd