Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Durand

Është emri yt Durand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Durante
Variante:Dante
Djem me tinguj të ngjashëm:Diarmuid, Durante, Drummond, Dermid, Dermot, Durant, Diarmad, Diarmaid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorinda, Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1840 Durand's në Facebook. Pozicioni #21885
Kategoritë:
Komente nga DurandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Durand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Durand? Voto për emrin tënd