Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorant

Është emri yt Dorant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Durand, Diarmuid, Durante, Drummond, Dermid, Dermot, Durant, Diarmad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorinda, Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Dori
Emrat e vëllezërve:Fragment
Emrat e motrave:Saranda
Facebook:

+/- 85 Dorant's në Facebook. Pozicioni #206274
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga DorantPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorant? Voto për emrin tënd