Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Troi

Është emri yt Troi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor, Treowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Jo, Skam, Titi, Jojo
Emrat e vëllezërve:Skam, Leke, Jo
Emrat e motrave:Skam, Jo, Marea, Kanita, Amara, Orika, Morena
Facebook:

+/- 1700 Troi's në Facebook. Pozicioni #23156
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Troi


Troi 2016-02-03
Dua ta di kuptimin e ketij emri
Troi 2016-02-03
Dua ta di kuptimin e ketij emri
Troi ( 33 vjeç) 2016-09-07
Um pelqen
Troi ( 103 vjeç) 2017-04-20
jo
Troi 2017-11-13
Vetem um intereson a eshte emer shqipar de qfar kuptimi ka
Troi ( 19 vjeç) 2018-01-04
Vetem dua ta di Lupton
Troi ( 19 vjeç) 2018-01-04
Vetem dua ta di kuptimin
Troi ( 2 vjeç) 2018-10-14
A ban kuptimin w emrit ju lutem me i terson shum a eshte musliman
Troi ( 20 vjeç) 2019-05-03
Jo
Meli ( 34 vjeç) 2019-05-17
A bon me dit emri Troi kuptimin dhe cfare gjuhe eshte
Troi Kuptimi I Emrit Troi Dhe A Ësht Emer Shqiptar Se Kam Dyshime Mos Eshte Grek? ( 1 vjeç) 2019-06-04
Kuptimi i emrit Troi dhe a eshte emer Shqiptar?
Falemnderit
Drita ( 37 vjeç) 2019-10-03
hello
Troi ( 2 vjeç) 2019-11-01
dua ta di kuptimin e emrit troi.
Albin ( 12 vjeç) 2019-12-02
Albin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Troi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Troi? Voto për emrin tënd