Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trea

Është emri yt Trea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Troya, Tyara, Torri, Tyathira
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Trea's në Facebook. Pozicioni #22461
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga TreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trea? Voto për emrin tënd