Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Troy

Është emri yt Troy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:O Troighthigh
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor, Treowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ans
Facebook:

+/- 362980 Troy's në Facebook. Pozicioni #311
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Frëngjisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore anglisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga TroyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Troy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Troy? Voto për emrin tënd