Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Teodor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Teodor.
Është emri yt Teodor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodorus
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor, Treowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marcela
Facebook:

+/- 3875 Teodor's në Facebook. Pozicioni #12470
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rumun emrat boy
Komente nga TeodorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teodor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teodor? Voto për emrin tënd