Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tahir

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tahir.
Është emri yt Tahir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Tahira
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Trey, Theodore, Terry, Tudor, Treowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rovena
Facebook:

+/- 39320 Tahir's në Facebook. Pozicioni #1971
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga TahirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tahir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tahir? Voto për emrin tënd