Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Theodore

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Theodore.
Është emri yt Theodore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodorus
Variante:Teodoro, Todorka, Fedir, Федір, Тодор
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Terry, Tudor, Treowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36650 Theodore's në Facebook. Pozicioni #2079
Kategoritë:Emrat greke - Popullore grek emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1916
Komente nga TheodorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Theodore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Theodore? Voto për emrin tënd