Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Theodor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Theodor.
Është emri yt Theodor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodorus
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2655 Theodor's në Facebook. Pozicioni #16656
Kategoritë:Emrat greke - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga TheodorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Theodor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Theodor? Voto për emrin tënd