Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Teodora

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Teodora.
Është emri yt Teodora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theodorus
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Terra, Troya, Trea, Tyara, Torri, Tyathira
Vlerësimi:
4/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12200 Teodora's në Facebook. Pozicioni #5044
Kategoritë: - Emra italiane - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga TeodoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teodora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teodora? Voto për emrin tënd