Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore rumun emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adela
2 Adelina
3 Adina
4 Adriana
5 Alessandra
6 Alessia
7 Alexa
8 Alexandra
9 Alexandrina
10 Alexia
11 Alice
12 Alina
13 Alisa
14 Alondra
15 AlyssaFisnik
16 Amalia
17 Ana
18 Ana Maria
19 Ana-Maria
20 AnabelaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
21 Anaïs
22 Anamaria
23 Anastasia
24 Anca
25 Anda
26 Andra
27 Andrada
28 Andreea
29 Angela
30 Anisa
31 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
32 Antonela
33 Antonia
34 Ariadna
35 ArinaPaqe
36 Armina
37 Astrid
38 AureliaAr
39 Aylin
40 Bahar
41 Beatrice
42 BetinaPërkushtuar për Zotin
43 Bianca
44 Briana
45 Camelia
46 Carla
47 CarmelinaAr
48 Carmen
49 Carolina
50 Cataleya
51 Catalinapastër ose të pastër
52 Cerasela
53 Claudia
54 Corinavirgjëreshë
55 CorneliaHorned
56 Cosmina
57 CrinaZambak uji
58 Cristiana
59 CristinaNdjekës
60 Damaris
61 DanielaPerëndia është gjykatësi im
62 Danusia
63 Daria
64 Debora
65 Delia
66 Denisa
67 Deniz
68 Diana
69 Diandra
70 DilaraDashnor
71 Dina
72 Dora
73 Doriana
74 Dorinadhuratë e Zotit
75 Ecaterina
76 Elena
77 Elif
78 Elina
79 Elis
80 ElisaZoti është betuar
81 ElizaZoti është betuar
82 Elmira
83 Elvira
84 Ema
85 Emilia
86 Emina
87 Endora
88 Erika
89 Esra
90 Estera
91 Eunice
92 Evelina
93 Evelyn
94 Fabiola
95 Felicia
96 Florentina
97 FrancescaNjë francez
98 GabrielaPerëndia është me ne
99 Galea
100 Galina
101 Geanina
102 Genoveva
103 Georgeta
104 Georgiana
105 Gina
106 Giulia
107 Gretamargaritar
108 Iana
109 IannaZoti është i dhemshur
110 Ica
111 Ilinca
112 Ilona
113 Inapastër ose të pastër
114 Inesa
115 Inga
116 Ingrid
117 Innapastër ose të pastër
118 IoanaPajtuar Perëndisë
119 IonelaPajtuar Perëndisë
120 IrinaPaqe
121 IsabellePërkushtuar për zot
122 Iulia
123 Iuliana
124 Ivanadhuratë e Zotit
125 Jacquelineai mori thembrën
126 Janina
127 Jessica
128 KarinI pastër
129 Karina
130 Kinga
131 Larisa
132 Laura
133 Lavinia
134 Leah
135 Lenuta
136 Lera
137 Lia
138 Lidia
139 Ligia
140 LiliaZoti është betuar
141 Liliana
142 Liuba
143 Liviana
144 Lois
145 Loredana
146 Lorena
147 Luana
148 Ludmila
149 Luiza
150 Luminita
151 Madalina
152 Malina
153 Malvina
154 ManuelaPerëndia është me ne
155 Marame formë të hijshme të pastër
156 Mariame formë të hijshme të pastër
157 Marianame formë të hijshme të pastër
158 Marilename formë të hijshme të pastër
159 Mariname formë të hijshme të pastër
160 Marinela
161 Meda
162 Medina
163 Melania
164 Melina
165 Melinda
166 Mihaela
167 Milana
168 Milename formë të hijshme të pastër
169 MilicaHiri i Perëndisë
170 Mirela
171 Miruna
172 Monica
173 Nadejdashpresoj
174 Nadin
175 Nadira
176 Natalia
177 Neda
178 Nelly
179 NicaFitore
180 Nicola
181 Nicole
182 Nicoleta
183 Nihan
184 Nina
185 Noemii bukur
186 OanaPajtuar Perëndisë
187 Olivia
188 Otilia
189 Oxana
190 Patricia
191 Paula
192 Paulina
193 Polina
194 Rafaela
195 Raisatrëndafil
196 Raluca
197 Ramona
198 Rania
199 Rebeca
200 Rebecca
201 Renata
202 Riana
203 Rinapastër ose të pastër
204 Ritame formë të hijshme të pastër
205 RodicaI frytshëm
206 Romina
207 Rosalinda
208 Roxana
209 Ruslanaluan
210 Ruxandra
211 Sabina
212 Sabrina
213 Samira
214 Sandra
215 Sara
216 Selin
217 Selina
218 Sephora
219 Serena
220 Sibelfitore, fitore
221 Silvia
222 Simona
223 Sonia
224 Sorina
225 Stefana
226 Stefania
227 Svetandriçim
228 Tabita
229 Talida
230 Tamara
231 Tania
232 TatianaI panjohur
233 TeodoraDhuratë
234 Timea
235 Valentina
236 Valeria
237 Vanessa
238 Vasilisa
239 Veronica
240 Victoria
241 Violeta
242 Violina
243 Vladislava
244 Xenia
245 Ximena
246 Yasmin
247 Yasmina
248 ZarinaAr
249 Zinaida
250 Zorica

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ