Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvira

Është emri yt Elvira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Elvera, Elvier, Elviera, Elvire, Эльвира
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvir, Elviro, Elber, Eliver
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvera, Elviera, Elviria, Elvier, Elvire, Elfarra, Elviira, Elfry
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Vila, Eli, Lila, Edlir, Elviraa, Vira, Evlir, Vavira, Elvirush, Balo, Elii
Emrat e vëllezërve:Eris, Klodjan, Fatlum, Florjan, Mehmet, Elvir, Gjelbrim, Nderim
Emrat e motrave:Edisona, Elsa, Agnesa, Elma, Erza, Sidorela, Bajmena, Shejna, Gerta, Egzona, Ardita, Altina, Blinera, Ermira, Pranvera
Facebook:

+/- 37690 Elvira's në Facebook. Pozicioni #2040
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 turk emrat - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 suedez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga Elvira


Elvira ( 34 vjeç) 2016-04-14
Jo
Vira 2016-07-01
Me pelqen shum, emri im eshte emri me i bukur ne bote
Elvira ( 23 vjeç) 2017-10-29
Jam shum e bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvira? Voto për emrin tënd