Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erza

Është emri yt Erza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka
Vlerësimi:
5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 86 vota
Pseudonime:Jo, Eza, Eda, Dredhza, Ezha, Erzush, Exa, Nuk Ka, Ersa, Erz, Xexa, Erëza, Ereza, Exhi, Dreza, Era, Erzuski, Euron, Loqk, Qershia Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Valdrin, Elmir, Elis, Enis, Ska, Endrit, Kujtim, Ardi, Nuk Kam, Enes, Adonis, Resul, Po, Kushtrim, Taulant, Lumi, Dijar, Omer, Sali, Ari, Andi, Ermal, Omeri, Armend, Lendrit, Egzon, Elz, Erion, Smajli Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Diellza, Valentina, Jora, Ermira, Anila, Erisa, Liberta, Ska, Eljesa, Erita, Urata, Edita, Blenda, Aulona, Argesa, Elvira, Selvije, Blerta, Greta, Eliza, Leonita, Elmira, Donjeta, Fjolla, Tiana, Era, Nuk Kam, Darlina, Rona Më shumë emra
Facebook:

+/- 1540 Erza's në Facebook. Pozicioni #24929
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Erza


Erza ( 16 vjeç) 2017-01-02
Mua me pelqen shume emri im,por,dua ta di kuptimin.
Erza ( 16 vjeç) 2017-02-07
Jo
Erëza ( 15 vjeç) 2017-09-18
Kuptimi i emrit tim
Erza (13 Vjet ) 2017-11-14 ( 17 vjeç) 2017-11-14
Dua t di qfar kuptimi ka emri im dhe dua t di a shnohet me ë a pa ë
Erza ( 14 vjeç) 2017-11-27
e dua shum emrin tim
Erza ( 15 vjeç) 2018-07-05
Më intereson kuptimi emrit tim
Erza ( 14 vjeç) 2018-10-29
Nga cila gjuh rrjedh emri ERZA...
Erza ( 19 vjeç) 2018-11-01
kuptimi o njerz?!!!
Erza ( 22 vjeç) 2018-11-13
vetem deshirojë te dijë kupti
Erza ( 18 vjeç) 2018-11-19
Jo
Erza ( 15 vjeç) 2018-11-23
Cili eshte kuptimi i emrit tim?
Erza ( 2 vjeç) 2019-02-24
Jo
Erza ( 13 vjeç) 2019-03-09
Une e pelqej shume emrin tim
Erza ( 16 vjeç) 2019-03-20
Dua te di kuptimin e emrin tim?
Erza ( 16 vjeç) 2019-05-02
Dua te di kuptimin e emrit tim
Erza 2019-06-07
Dua ta di kuptimin e emrit tim
Erza ( 13 vjeç) 2019-08-30
Une e kam Emrin Erza por nuk di qfar domethenje ka !
A mund te me ndihmoni te gjej domethenjen e emrit tim ?? Ju lutem
Erza ( 13 vjeç) 2019-10-06
E dua emrin tim edhe nese nuk ka asnje kuptim
Erza ( 18 vjeç) 2020-05-06
jo
Erza 2020-08-23
Jo
Erza 2020-10-22
Jo
Erza ( 14 vjeç) 2020-10-27
Dua ta di kuptimin e emrit tim
Erza ( 14 vjeç) 2020-12-03
Emri im eshte shum i bukur , por un nuk e di kuptimin e bemrit tim
Erza ( 13 vjeç) 2020-12-24
Emri im me pelqen shumm dhe mesa dije un emri im ka kuptimin e nje luleje Qe quhet ERZA❤️
Erza ( 13 vjeç) 2020-12-27
Emri im me pelqen shumm dhe mesa dije un emri im ka kuptimin e nje luleje Qe quhet ERZA❤️
Erza ( 15 vjeç) 2021-02-13
Amire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erza? Voto për emrin tënd