Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darlina

Është emri yt Darlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Drilon, Dorlan, Darlan, Darleno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darlin, Darlene, Darline, Darleane, Darleen, Darolyn, Darylyn, Darlyn
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Lina
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erza, Dorina
Facebook:

+/- 820 Darlina's në Facebook. Pozicioni #39578
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Darlina


Darlina ( 12 vjeç) 2018-12-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darlina? Voto për emrin tënd